Nachodzący Asus Transformer Pad TF103 nieoficjalnie wyceniony na 280 euro

asus-transformer-pad-tf103_01-leak

Reklama

 

Transformer Pad TF303 nie będzie jedynym hybrydowym tabletem, który zostanie zaprezentowany przez Asusa w najbliższym czasie – prawdopodobnie podczas targów Computex 2014 na początku czerwca. Dołączy do niego Asus Transformer Pad TF103, przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników, co widać już po pierwszym rzucie oka na parametry techniczne modelu.

Reklama

I tak, urządzenie nie będzie posiadało ekranu Full HD, a jedynie standardową rozdzielczość 1280 x 800 pikseli na 10,1″. Tablet ma pracować dzięki temu samemu procesorowi (SoC), co TF303, czyli czterordzeniowemu Intel Atom Z3745, ale z 1GB pamięci operacyjnej RAM, a nie 2GB. Jak przedstawiają się jego pozostałe dane techniczne?

Na pokładzie Transformer Pad TF103 ma się znaleźć 16GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD aparat 2 Mpix, kamerkę VGA, Bluetooth, WiFi oraz system operacyjny Android 4.4 KitKat. Oczywiście będzie posiadał klawiaturę z pełnowymiarowym portem USB.

Tablet Asus Transformer Pad TF303 ma trafić do sprzedaży w lipcu. Jeśli by wierzyć najnowszym spekulacjom, jego cena ma wynosić ok. 280 euro. W takiej właśnie cenie pojawił się w witrynie holenderskiego sklepu tabletcenter.nl, z której to jednak oferta została szybko usunięta.

źródło, źródło, źródło