Na targach CES pojawi się LG G Flex 2?

Targi CES 2015 już niedługo. Zobaczymy na nich na pewno mnóstwo premierowej elektroniki. Jedną z nowości może okazać się LG G Flex 2, który napędzany będzie nowym Snapdragonem z serii 800. 

Na Twitterze Qualcomma pojawiło się zdjęcie, które przypomina plecki urządzenia od LG. Podpis grafiki mówi sam za siebie, na targach CES pojawi się nowy smartfon/phablet wyposażony w układ z rodziny Snapdragon 800. Niestety nie określono, jakie konkretnie będzie to urządzenie.

Z drugiej strony wygląda na to, że grafika przedstawia plecki jednego z nadchodzących urządzeń LG. Widać na nim charakterystyczne dla G2 czy G3 przyciski na tylnej klapce. Są więc podstawy, by spekulować, że chodzi właśnie o kolejne urządzenie ze stajni LG. Jednak na G4 jest decydowanie za wcześniej, dlatego mówi się, że Koreańczycy zaprezentują na targach CES następcę G Flexa. To byłoby sensowne posunięcie. Samsung pokazał Galaxy Note’a Edge, więc LG nie może być dłużne temu ruchowi i „musi” pokazać swój sprzęt z zagiętym/wygiętym ekranem.