Na niektórych rynkach Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Blue Coral zadebiutuje z opóźnieniem | Tabletowo.pl

Na niektórych rynkach Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Blue Coral zadebiutuje z opóźnieniem

Dołącz do dyskusji 0

Wypuszczenie nowej wersji kolorystycznej Galaxy S7 Edge, Blue Coral, ma pomóc zwiększyć sprzedaż tego modelu i zmniejszyć straty, wynikające z porażki Galaxy Note 7. Smartfon w tym wariancie zadebiutuje jednak na niektórych rynkach z opóźnieniem.

W pierwszej kolejności Galaxy S7 Edge w wersji Blue Coral pojawi się w rodzimej Korei Południowej. Klienci dostaną do wyboru wariant z 32GB lub 64GB pamięcią wewnętrzną. W zależności od tego, na który się zdecydują, będą musieli zapłacić 924 lub 968 tysięcy wonów (odpowiednio: ~815 i ~850 dolarów).

W Singapurze natomiast, w którym sprzedaż Galaxy S7 Edge w wersji Blue Coral rozpocznie się 5 listopada, pojawi się wyłącznie wariant z 32GB przestrzenią na pliki. Można się więc spodziewać, że na innych rynkach również dostępny będzie tylko w takiej konfiguracji.

Samsung pierwotnie chciał wprowadzić Galaxy S7 Edge w wersji Blue Coral do sprzedaży we wszystkich krajach w tym samym czasie. Jednak z powodu problemów z dostawami (kontrahenci nie są w stanie zapewnić wystarczającej liczby egzemplarzy w tak krótkim czasie), premiera tego wariantu na innych rynkach się opóźni. Producent nie podał niestety żadnych konkretnych dat, więc nie pozostaje nam nic, jak tylko czekać na kolejne informacje.

Źródło: ETNews

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona