Na MWC 2015 poznamy Huawei MediaPad T1 10? - Tabletowo.pl

Na MWC 2015 poznamy Huawei MediaPad T1 10?

Dołącz do dyskusji 0

Na wolnym rynku w Polsce trudno znaleźć tablety Huawei – te, jeśli już są sprzedawane, to u operatorów. Od jakiegoś czasu można u nich dostać MediaPad T1 8.0, którego miałam okazję testować. Wiele wskazuje na to, że podobny los podzieli jego większa wersja, która ma zostać zaprezentowana wkrótce – prawdopodobnie już na MWC 2015 w Barcelonie.

Informacje odnośnie nowego urządzenia Huawei pojawiły się w WiFi Alliance. Mowa o czterech jego wariantach o następujących nazwach kodowych: MediaPad T1-A21L, T1-A23L, T1-A22L i T1-A21w, różniących się między sobą zapewne modułami łączności (WiFi, 3G, 4G).

Jeśli chodzi o jakiekolwiek parametry techniczne produktu, niestety, na chwilę obecną nie są znane. Wiadomo jedynie, że ma to być tablet wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 10,1″, pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Android (póki co nie wiadomo w której odsłonie). Mówi się, że za jego działanie ma być odpowiedzialny któryś z tańszych procesorów Qualcomma, ze wskazaniem na Snapdragona 200 lub Snapdragona 410.

Najbliższą okazję, by zaprezentować MediaPad T1 10 światu, Huawei będzie miał podczas targów MWC 2015 w Barcelonie (na początku marca).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona