Na MWC 2015 powinniśmy poznać 12-calowy tablet Sony | Tabletowo.pl

Na MWC 2015 powinniśmy poznać 12-calowy tablet Sony

Dołącz do dyskusji 0

DigiTimes donosi, że Sony pracuje nad 12-calowym tabletem. Informacja pochodzi podobno z tajwańskiego łańcucha dostaw. Jeżeli plotka okaże się prawdziwa, portfolio japońskiego producenta powiększy się o zupełnie nowy tablet. Obecnie największą „dachówką” w ofercie japońskiego koncernu, jest Xperia Z2 Tablet (na zdjęciu powyżej) i jego poprzednia generacja, tj. Xperia Tablet Z – oba 10,1″.

Niestety, ale na chwilę obecną brak jest konkretniejszych informacji. Spekuluje się, że tablet ma być wyposażony w stylus – podobnie, jak ma to miejsce choćby w Samsungu Galaxy Note Pro 12.2. Można więc powiedzieć, że rzekome urządzenie dedykowane będzie grafikom.

Informację o 12-calowym tablecie należy traktować ze sporym dystansem. Już wielu producentów zapowiadało tak duże urządzenia, ale do tej pory nic z tego nie wynikło. Z chęcią jednak zobaczyłbym tablet z rysikiem od Sony. Mógłby być konkurentem dla wspomnianego wyżej Galaxy Note Pro, który charakteryzuje się ekranem o przekątnej 12,2-cala. Pozostaje tylko czekać na nowe informacje w tej sprawie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona