Na MWC 2014 poznamy dwa nowe tablety Huawei - Tabletowo.pl

Na MWC 2014 poznamy dwa nowe tablety Huawei

Dołącz do dyskusji 0

Już za niecałe dwa tygodnie startują targi MWC 2014. O ile zeszłoroczne wydarzenie było ubogie w tabletowe nowości  i więcej czasu można było poświęcić na zwiedzanie stolicy Katalonii niż samych hal targowych, tak wiele wskazuje na to, że w tym roku będzie tych urządzeń więcej. W tym również od firmy Huawei, która na targi przygotowuje cztery nowości.

Z informacji ujawnionych przez Wall Street Journal wynika, że w Barcelonie poznamy co najmniej dwa tablety. Niestety, na ich temat aktualnie nie jesteśmy w stanie powiedzieć nic, gdyż ich parametry są skrzętnie skrywane przez producenta. Być może wśród nowości zobaczymy MediaPad X1 – pierwszy tablet Huawei z ekranem 7″ Full HD.

Wśród nowości, które ma zaprezentować Huawei, poza dwoma tabletami, ma być smartfon (następca Ascend P6?) oraz… pierwszy inteligentny zegarek.

Konferencja Huawei odbędzie się w przeddzień MWC 2014, popołudniem 23 lutego. I’ll be there! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona