Na MWC 2013 poznamy kolejną generację tabletów Samsunga: Galaxy Tab 3? - Tabletowo.pl

Na MWC 2013 poznamy kolejną generację tabletów Samsunga: Galaxy Tab 3?

Tabletowo.pl Na MWC 2013 poznamy kolejną generację tabletów Samsunga: Galaxy Tab 3? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

W poprzednich latach do Samsunga należało jedno z największych stoisk z elektroniką na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Spodziewam się, że w tym roku (już za nieco ponad miesiąc! ;)) będzie podobnie. Skoro tak, koreański koncern musi mieć w zanadrzu sporo urządzeń do prezentacji. Wiele wskazuje na to, że w stolicy Katalonii poznamy cztery tego typu urządzenia od Samsunga: Galaxy Note 8.0, dwie nowości z serii Galaxy Tab 3 oraz tajemniczy, high-endowy tablet. Co ciekawe, wszystkie urządzenia mają trafić na rynek w pierwszej kolejności w białych wersjach kolorystycznych.

Portal Sammobile dotarł do koreańskich źródeł, skąd pochodzą niniejsze informacje (pamiętajmy, że są to na razie wyłącznie spekulacje, które nie muszą znaleźć potwierdzenia w rzeczywistości). Na pierwszy ogień wysuwa się plotka dotycząca procesora, jaki ma posiadać Galaxy Note 8.0 – ma nim być czterordzeniowa jednostka centralna o częstotliwości taktowania 1,6GHz.

Kolejna sprawa to nadchodzący debiut kolejnej generacji tabletów Galaxy Tab, czyli Galaxy Tab 3. Skoro tak, w Barcelonie powinniśmy poznać dwa modele: Galaxy Tab 3 7.0 (a może 8.0?) i Galaxy Tab 3 10.1. Oba mają posiadać aparaty o rozdzielczości 5 Mpix i być dostępne w dwóch wersjach: 3G i WiFi. Ich nazwa kodowa to SANTOS, a rynkowa: GT-P3200, GT-P3210, GT-P5200 i GT-P5210.

Następna, ostatnia już informacja o tabletach Samsunga, dotyczy tajemniczego, high-endowego urządzenia o nazwie ROMA (GT-P8200). Na rynku ma się pojawić w pierwszej połowie 2013 roku i… w sumie na razie tyle właśnie o nim wiemy. Co to znaczy, że będzie „high-endowy”, przekonamy się prawdopodobnie w najbliższych tygodniach.

Warto przypomnieć, że targi MWC 2013 zbliżają się coraz większymi krokami (25-28.02.).

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona