Na kilka godzin przed oficjalną premierą poznaliśmy wygląd OnePlus Two | Tabletowo.pl

Na kilka godzin przed oficjalną premierą poznaliśmy wygląd OnePlus Two

Dołącz do dyskusji 0

Już jutro oficjalną premierę będzie miał OnePlus Two. Na kilka godzin przed prezentacją (premiera o 4:00 czasu polskiego) w sieci pojawiły się zdjęcia, które w pełnej okazałości pokazują wygląd najnowszego smarfona.

OnePlus Two będzie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz, a jego sercem będzie procesor Qualcomm Snapdragon 810, wspomagany przez 4GB pamięci RAM. W urządzeniu znajdziemy również złącze USB typu C, akumulator o pojemności 3300 mAh oraz czytnik linii papilarnych. O tym wiedzieliśmy od dawna, jednak mało wiadomo było o wyglądzie.

Dziś pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają wygląd najnowszego modelu od OnePlus. Na przodzie pojawiły się dwie zmiany względem poprzednika: kamerka do selfie jest po przeciwnej stronie głośnika oraz, przede wszystkim, pod wyświetlaczem znajdziemy klawisz z wspomnianym wyżej czytnikiem linii papilarnych.

Oneplus-2-leak-image-4

Na tyle również znajdziemy kilka zmian, przede wszystkim w okolicy aparatu. Dioda LED przeniesiona jest nad soczewkę, pod nią natomiast znalazło się miejsce na laserowy autofokus. Warto dodać, że klapka baterii będzie zdejmowana, jednak pod nią będziemy mieli dostęp jedynie do tacki na karty SIM – bateria będzie zabudowana.

Oneplus-2-leak-image-02

Krawędzie też będą lekko zmienione. Na prawej krawędzi znajdziemy klawisze głośności oraz zasilania, na lewej umieszczono tajemniczy suwak, od dołu mamy głośniki oraz złącze USB typu C, a na górze znalazło się miejsce na złącze słuchawkowe oraz mikrofon.

Oneplus-2-leak-image-03

Całość wygląda bardzo elegancko, ale nie jest to smartfon bardzo zmieniony względem poprzednika. Dajcie znać czy Wam podoba się takie urządzenie.

Źródło: androidheadlines

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona