Na CES 2014 poznamy slider LG Tab-Book 2 w dwóch wersjach: 11,6″ i 13″ | Tabletowo.pl

Na CES 2014 poznamy slider LG Tab-Book 2 w dwóch wersjach: 11,6″ i 13″

Dołącz do dyskusji 0
LG Tab-Book 2

Każde targi elektroniczne to doskonała okazja dla producentów, by pokazać światu najnowsze propozycje ze swojego portfolio. Jako że jedno z największych wydarzeń tego typu zbliża się wielkimi krokami (CES 2014 startuje już za kilka dni!), nic więc dziwnego, że napływa do nas coraz więcej informacji dotyczących sprzętu, który ma zostać zaprezentowany w Las Vegas. Dziś poznaliśmy urządzenia, które mają się znaleźć na stoisku koreańskiego LG.

W kończącym się roku (a chciałam już napisać „w ubiegłym” – w końcu dziś sylwester…) na CES 2013 LG zaprezentowało typowy slider – LG Tab-Book. Rok później przedstawiona zostanie jego druga generacja, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – przynajmniej dwie wersje, różniące się od siebie przekątną wyświetlacza. Obie będą pracować oczywiście w oparciu o system operacyjny Windows 8.1.

Mają zostać pokazane urządzenia o przekątnej 11,6″ oraz 13″ i w stosunku do modeli z 2013 roku mają być przede wszystkim lżejsze i cieńsze. 13-calowy ma oferować procesor Intel Haswell Core i5 oraz SSD 128GB lub 256GB, ważyć 980 g i mieć grubość 13,6 mm.

Oprócz nowych sliderów z serii Tab-Book 2, LG ma zaprezentować również 27-calowy All in One.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona