Na Asusa Eee Pad Transformer Prime TF700T w Polsce trochę poczekamy… | Tabletowo.pl

Na Asusa Eee Pad Transformer Prime TF700T w Polsce trochę poczekamy…

Dołącz do dyskusji 0

Dawno nie zaglądaliśmy na profil Asusa na Facebooku a okazuje się, że ciekawych rzeczy można się z niego dowiedzieć. Tym razem jeden z fanów producenta zniecierpliwiony brakiem informacji dotyczących nadchodzącej (bardzo małymi krokami) premiery Asusa Eee Pad Transformer Prime TF700T postanowił zapytać kiedy możemy się spodziewać tego modelu na polskich półkach sklepowych.

Odpowiedź, jak możecie się spodziewać, jeśli czytaliście uważnie wszystkie newsy o TF700T, nie jest zbyt optymistyczna mimo tego, że oczywiście Eee Pad Transformer Prime TF700T rzeczywiście pojawi się w Polsce. Kiedy to nastąpi? Na przełomie 2 i 3 kwartału 2012 roku. Jak widzicie na poniższym screenie, więcej informacji, tj. dokładna data i cena urządzenia, nie zostało ujawnionych.

asus transformer prime tf700t

Jakiś czas temu informowaliśmy, że premiera Asusa Eee Pad Transformer Prime TF700T w Wielkiej Brytanii nie nastąpi wcześniej niż w czerwcu. Powyższe wieści ujawnione przez Asus Polska pokrywają się z ostatnimi, bowiem drugi kwartał kończy się właśnie wraz z końcem czerwca.

Warto przypomnieć, że sprzęt od poprzednika, tj. TF201, różni się rozdzielczością ekranu – 1920 x 1200 pikseli, kamerką – 2 Mpix (zamiast 1,2 Mpix) oraz nieco zmienionym designem, który ma wpłynąć na działanie GPS-u. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich.

Dzięki Dedek za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona