mytaxi (fot. @Czujny)

Od teraz w mytaxi możesz sobie wybrać, jaką taksówką chcesz pojechać. Jest też nowy kupon rabatowy

Aplikacja mytaxi właśnie została zaktualizowana do 8. wersji, w której pojawia się możliwość wybrania klasy taksówki oraz wyliczenia godziny dojazdu na miejsce docelowe już podczas zamówienia transportu. Przy okazji wszyscy użytkownicy tej usługi mogą zgarnąć 30% rabat na przejazd.

Z aplikacji mytaxi postanowiono usunąć dotychczas dostępny suwak i nieco zmienić reguły wyboru taksówki. Od teraz wszystkie ze stawką do 2,00 PLN/km będą określane jako Klasa Standard. Te o wyższym standardzie zaliczone zostaną natomiast do Klasy Plus, a o większej pojemności (mieszczące od 5 do 8 osób) do Klasy Taxi XL. Dla niecierpliwych dostępna będzie – po prostu – Taxi, znajdująca się w najbliższej odległości i oferująca najkrótszy czas dojazdu, a dla oszczędnych Match, czyli usługa współdzielenia przejazdu i kosztu pomiędzy dwóch pasażerów, którzy jadą w podobnym kierunku (opcja ta dostępna jest jednak tylko w Warszawie).

Reklama

Dzięki przebudowaniu interfejsu aplikacji, użytkownik w bardzo prosty sposób będzie mógł wybrać klasę pojazdu. Mimo zmian, cały czas jednak może również wpisać wiadomość do kierowcy oraz skorzystać z opcji „Ulubiony Kierowca”, „5 gwiazdkowa taksówka”, „Małe Zwierzęta” lub „Przesyłka”. Kolejną nowością w mytaxi jest wyliczenie godziny dojazdu na miejsce docelowe podczas składania zamówienia.

Ósma wersja aplikacji powinna być więc znacznie łatwiejsza w obsłudze i bardziej intuicyjna. Aktualizacja została udostępniona już wczoraj, tj. 23 października 2018 roku – można ją pobrać zarówno w przypadku programu na system operacyjny Android, jak i iOS. Co więcej, każdy, kto dokona aktualizacji, będzie mógł uzyskać 30% rabat na przejazd – wystarczy wpisać kod NAJ. Ważny jest on do 30 listopada 2018 roku i obowiązuje wyłącznie przy płatności przez aplikację.

Źródło: informacja prasowa; zdjęcie tytułowe: @Czujny