milagrow tablet dla kobiet

Myślałeś, że tablety to urządzenia wyłącznie dla mężczyzn? Spójrz na to

milagrow tablet dla kobiet

Gdy poznaję nowych znajomych i mówię, że interesuję się nowymi technologiami i prowadzę własną stronę o tabletach, w większości przypadków słyszę zdziwienie w głosie. Tak to już jest, że sprzęt elektroniczny utożsamia się raczej z mężczyznami, ale musicie sobie zdawać sprawę z tego, że kobiety także lubią z takowego korzystać. Ba! W wielu przypadkach również lubią wiedzieć, jakie te urządzenia mają parametry i śledzą codzienne informacje z rynku nowych technologii, by zawsze być na czasie. I wcale nie jestem wyjątkiem :-) Firma Milagrow zdała sobie sprawę z tego, że warto wypuścić na rynek tablet stworzony z myślą wyłącznie o kobietach. I tak oto, niestety, skończyło się na tym, że powstało urządzenie w kolorze różowym i niebieskim (tzw. „baby blue”)… Ja jednak podziękuję.

Dotychczas Milagrow na rynku tabletów nie może liczyć na dobry odzew. Firma ma w swoim portfolio 8-calowy tablet Tab Top PC, którego cena wynosi 500 dolarów. Recenzenci nie pozostawili na tym sprzęcie suchej nitki, twierdząc, że o wiele lepiej skierować swe zainteresowanie (i pieniądze) w stronę iPada lub Samsunga Galaxy Tab 10.1 niż kupić ten model. Jak się jednak okazało, firma na tym nie poprzestała. Poznajcie… trudno dojść do tego, jak urządzenie to faktycznie się nazywa, więc przyjmijmy, że „TabTop PC for Women Professional„.

Jak się okazuje, są to podobne tablety z wprowadzonymi lekkimi zmianami – zwłaszcza w cenie, która jest dwukrotnie niższa (250 dolarów) i kolorze – różowym lub niebieskim. Urządzenie jest wyposażone w jednordzeniowy procesor 1,2 GHz i pracuje w oparciu o Androida 2.3 z nakładką użytkownika mającą sprawiać wrażenie podobnej do Androida Honeycomb. Na pokładzie modelu znajdziemy między innymi, 512MB RAM, 3G, 8GB pamięci, slot kart microSD, USB host, aparat 2 Mpix i kamerkę.

Co do ekranu – różne źródła różnie podają, więc nie wiadomo którym wierzyć. Na stronie producenta nie ma wieści dotyczących tabletu dla kobiet, są tylko parametry techniczne wspomnianego wyżej modelu – ten ma ekran 8″ pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Inne źródła informują, że damski model ma wyświetlacz 7″ oporowy o rozdzielczości 800 x 600 pikseli – a skoro jego cena jest dwukrotnie niższa, a dane przedstawiane przez oficjalnego sprzedawcę urządzeń tej firmy, to może coś w tym rzeczywiście jest…

Tak czy siak, firma Milagrow rodem z Indii nie zainteresowała mnie swoim urządzeniem.

milagrow tablet

źródło, źródło, źródło