myPhone Pocket 18×9 trafia do sprzedaży. Jest tani, ale nie bez powodu | Tabletowo.pl

myPhone Pocket 18×9 trafia do sprzedaży. Jest tani, ale nie bez powodu

Dołącz do dyskusji 0

myPhone dołącza do grona producentów, którzy oferują smartfony z ekranami o proporcjach 18:9. Ten trend jest na rynku obecny już od ponad roku, jednak myPhone postanowił zaprezentować telefony z takimi wyświetlaczami dopiero pod koniec lutego, zaś do sprzedaży wprowadza je dopiero teraz. A dokładniej – jednego z nich, czyli model Pocket 18×9.

myPhone Pocket 18×9 jest jednym z najtańszych smartfonów z ekranem o proporcjach 18:9 na naszym rynku. Jak sama nazwa wskazuje, ma on raczej kieszonkowe rozmiary – zwłaszcza w porównaniu z urządzeniami z ekranami o przekątnej 5,5 cali i większymi. Nowy myPhone ma wyświetlacz pięciocalowy, o rozdzielczości 960 x 480 pikseli.

Z wyglądu, Pocket 18×9 wygląda trochę jak odświeżony Cube sprzed kilku lat i – prawdę powiedziawszy – ma z nim kilka cech wspólnych. Na przykład zaledwie 1 GB RAM. To naprawdę ilość, która była wystarczająca dla urządzeń z 2014 roku, ale obecnie nawet w budżetowych smartfonach montuje się dwa razy tyle. Oprócz tego mamy 8 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia o kartę microSD 32 GB) i procesor MediaTeka MTK6580M (1,3 GHz).

Jeśli chodzi o aparat, smartfon dysponuje podwójną (!) kamerą główną 5 Mpix + 0,3 Mpix oraz przednim aparatem do selfie z matrycą 2 Mpix. Całość zasilana jest przez baterię 2000 mAh oraz zarządzana przez Androida 7.0 Nougat.

LTE brak, „za to” jest modem 3G, Dual SIM, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 4.0 i gniazdo słuchawkowe. Wymiary smartfona to 138,8 x 67 x 9,9 mm.

Wszystko to w cenie 269 złotych. Smartfon nie byłby złą propozycją, zwłaszcza dla osób poszukujących taniego, niewielkiego urządzenia, gdyby nie ten nieszczęsny RAM.

źródło: materiały prasowe, myPhone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona