myPhone Infinity II LTE w Biedronce jeszcze taniej – od jutra za 499 złotych

Od dłuższego już czasu w ofercie tej sieci sklepów pojawiają się smartfony i tablety różnych polskich marek w (czasem nawet bardzo) atrakcyjnych cenach. Tak dokładnie jest również w tym przypadku.

Cena sugerowana myPhone Infinity II LTE wynosi 649 złotych. Jednak w drugim tygodniu grudnia można było go kupić w Biedronce za 599 złotych, a więc o 50 złotych taniej. Dla tych, którzy zastanawiali się nad jego kupnem, ale ostatecznie go nie sfinalizowali, mamy świetną wiadomość: od jutra, tj. 18 grudnia, cena smartfona zostanie obniżona o dodatkowe 100 złotych, do 499 złotych.

myPhone Infinity II LTE

Tym samym myPhone Infinity II LTE staje się jedną z najciekawszych propozycji, jeśli zastanawiacie się nad zakupem przyzwoicie wyposażonego smartfona, a przy okazji prezentującego się bardzo atrakcyjnie dla oka. „Urody” temu modelowi zdecydowanie odmówić nie można – chociaż jego design jest mocno inspirowany produktami „markowych” konkurentów, to wiele zaczerpnięto też z jego poprzednika. Dzięki temu powinien zadowolić osoby szukające po prostu ładnego urządzenia w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oczywiście nie można zapominać o specyfikacji technicznej, która choć nie powala na kolana, to zaspokoi potrzeby użytkowników nie wymagających tzw. fajerwerków. myPhone Infinity II LTE wyposażono bowiem m.in. w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (720×1280), czterodzeniowy procesor MediaTek MT6735P, 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD, aparat 5 Mpix zarówno na przodzie, jak i na tyle, moduł LTE, akumulator o pojemności 2000 mAh i system operacyjny Android 5.1 Lollipop.

myPhone Infinity II LTE będzie dostępny w Biedronce w cenie 499 złotych aż do wyczerpania zapasów.

Źródło: Biedronka