Od poniedziałku w Biedronce kupicie smartfona za 199 złotych | Tabletowo.pl

Od poniedziałku w Biedronce kupicie smartfona za 199 złotych

A mowa o myPhone C-Smart Pix

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze kilka lat temu ceny smartfonów – nawet i tych z najniższej półki – były nieprzyzwoicie wręcz wysokie. Po upowszechnieniu się technologii, cena budżetowców sukcesywnie spada. A w Biedronce nawet i do poziomu dwustu złotych.

Promocja organizowana w popularnej sieci sklepów rozpocznie się w poniedziałek, a urządzenie, które będzie można kupić to myPhone C-Smart Pix. Jest to krewniak myPhone’a C-Smart IIIS, którego jakiś czas temu miałem możliwość recenzować.

Jak wygląda specyfikacja urządzenia? Bez dwóch zdań nie jest to sprinter w świecie smartfonów. Z oczywistych względów producent musiał iść na kompromisy, efektem czego na pokładzie odnajdziemy 4-calowy ekran IPS o rozdzielczości 800×480 pikseli, 4-rdzeniowego Cortexa A53 oraz zaledwie 512 MB pamięci RAM.

Na pliki użytkownika producent przewidział 4 GB z opcją rozbudowy dzięki wykorzystaniu slotu kart microSD, mamy tu także ogniwo o pojemności 1400 mAh, a za zdjęcia odpowiadać będzie aparat o matrycy 2 megapikseli. Ciekawostką jest fakt, że jest to smartfon wspierający tryb Dual SIM. Całość ma pracować na Androidzie 6.0 Marshmallow.

Jak widać, zestaw jest do bólu wręcz budżetowy, jednak jeśli ktoś poszukuje „smartfona do dzwonienia”, to trudno będzie znaleźć na rynku tańszą, a jednocześnie nową propozycję. Czy warto? Rynek wyda werdykt już w poniedziałek, kiedy ruszy promocja ;)

źródło: biedronka.pl: zdjęcie główne pochodzi ze strony biedronka.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona