MyKronoz wprowadza do sprzedaży drugą generację smartbandów ZeFit | Tabletowo.pl

MyKronoz wprowadza do sprzedaży drugą generację smartbandów ZeFit

Dołącz do dyskusji 0

Produkty wearables stają się coraz popularniejsze. Wiele osób zdecydowało się już na zakup smartwatchy czy też smartbandów, które pozwalają monitorować naszą aktywność i powiadamiają nas o nowych wiadomościach czy połączeniach. MyKronoz to stosunkowo bardzo młoda firma, ale ma już doświadczenie w budowie tego typu sprzętu. Na rynku właśnie pojawiła się opaska sportowa ZeFit 2, współpracująca z Androidem, iOS oraz Windows Phone.

MyKronoz ZeFit 2 został wyposażony w dotykowy ekran, co jest największą zmianą względem poprzedniej generacji i znacząco ułatwia obsługę. Po zsynchronizowaniu z naszym smartfonem, opaska będzie sygnalizowała wibracją nadejście nowego powiadomienia – w praktyce jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Jak przystało na opaskę sportową, ZeFit 2 spełnia normę IP67 (wodoodporność i pyłoszczelność). Nie można zapomnieć o bardzo istotnym elemencie wearables, czyli czasie pracy. Na jednym ładowanie ten MyKronoz wytrzyma do 5 dni. Z kolei różnokolorowe paski będą wymienne, ale producent wprowadzi je do sprzedaży w Polsce dopiero za około dwa miesiące.

Niewątpliwym plusem MyKronoz ZeFit 2 jest współpraca z urządzeniami pracującymi w oparciu o Androida, iOS, a także Windows Phone. Specjalna aplikacja pokaże nam szczegółowe statystyki dotyczące naszej aktywności, ilość spalonych kalorii, a także pozwoli wyznaczać cele treningowe. Nie zabrakło funkcji anti-lost alarm, która pozwala odnaleźć zgubiony telefon.

MyKronoz ZeFit 2 został wyceniony na 179 złotych, co wydaje się być rozsądnie skalkulowaną kwotą, zważywszy na możliwości tej opaski.

źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona