MWC 2016 na żywo – relacja z targów w jednym miejscu

Witajcie! Targi MWC 2016 już się rozpoczęły. Wczoraj odbyły się pierwsze konferencje prasowe i poznaliśmy pierwsze mobilne nowości kilku producentów. W tym wpisie, aktualizowanym na bieżąco, postaramy się Wam zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Reklama

Moja relacja „na żywo” zawsze odbywa się bezpośrednio na Twitterze (łatwiej, szybciej i wygodniej), skąd dopiero po zebraniu większej ilości materiału publikuję wpis na Tabletowo. Stąd też decyzja o odpaleniu w tym roku relacji live tutaj – bo to samo mogę przecież wrzucać Wam tutaj, bo nie każdy chce/potrzebuje obserwować nas w Social Media.

To będzie miejsce, by informować Was o rzeczach, o których normalnie – w osobnych wpisach – byśmy nie napisali. Będę wrzucać ciekawostki z samych targów, czyli bezpośrednio ze stoisk producentów. Z całą ekipą natomiast będziemy dorzucać też linki do publikowanych wpisów oraz do wideo, które będzie pojawiało się na kanale. No dobrze, tyle teorii. Mam nadzieję, że ta forma relacji przypadnie Wam do gustu.

[livedojo id=”1″]