[MWC 2015] Huawei MediaPad X2 oficjalnie | Tabletowo.pl

[MWC 2015] Huawei MediaPad X2 oficjalnie

Dołącz do dyskusji 0

Podczas konferencji na MWC w Barcelonie, Huawei zaprezentował akcesoria naręczne oraz, przede wszystkim, tablet MediaPad X2. Został on wyposażony w 7-calowy wyświetlacz i przyzwoite podzespoły.

Huawei MediaPad X2 został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli). Sercem urządzenia został ośmiordzeniowy, a do tego 64-bitowy procesor Kirin 930, który jest taktowany częstotliwością 2,0 GHz. Otrzymał on wsparcie ze strony 2 lub 3 GB pamięci RAM (w zależności od wersji).

Na tyle tabletu znajdziemy 13-megapikselową soczewkę aparatu, na froncie zaś swoje miejsce znalazła 5-megapikselowa matryca. Do dyspozycji użytkownika dostępne są, w zależności od wersji, 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej. Oprócz tego znajdziemy akumulator o pojemności 5000 mAh.

Jak sama nazwa wskazuje, Huawei MediaPad X2 ma w sobie coś podwójnego. Tym czymś jest podwójna antena Wi-Fi, która pozwala na szybsze i stabilniejsze działanie internetu. Oprócz tego znajdziemy sloty na dwie karty SIM, które mogą działać z szybkim internetem 4G LTE (Cat. 6). W urządzeniu umieszczona także dwa mikrofony, które pozwolą na przeprowadzanie rozmów o nieco lepszej jakości.

Huawei MediaPad X2 będzie dostępny w dwóch wersjach: złotej, z 3 GB pamięci operacyjnej i 32 GB pamięci wbudowanej oraz srebrnej, która została wyposażona w 2 GB RAM oraz 16 GB na dane. Niestety nie jest znana cena oraz data debiutu urządzenia na półkach sklepowych.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona