Muzyczna promocja: Spotify i Tidal w wersjach Premium do wyrwania za darmo! | Tabletowo.pl

Muzyczna promocja: Spotify i Tidal w wersjach Premium do wyrwania za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Początek szkoły już od dłuższego czasu kojarzy mi się z rutyną, która polegała na tym, że codziennie rano zakładałem słuchawki i zdejmowałem je dopiero o godzinie 7:59. Tak, minutę przed dzwonkiem. Od kilku lat korzystam z serwisów streamingowych, a dokładnie ze Spotify. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji skorzystać z tej usługi, to mam dla Was dobrą wiadomość. Dzięki promocji możecie teraz uzyskać darmowe 60 dni konta premium w tym serwisie. Jeśli natomiast nie lubicie Spotify, to również i Tidal przygotował ofertę, dzięki której można uzyskać aż 90 dni premium za darmo.

60 dni konta premium w Spotify

Najnowsza promocja w Spotify jest indentyczna do tej, o której pisałem w tym wpisie. Tym razem jednak ofertę przygotował brytyjski oddział tej usługi. A zatem jak uzyskać darmowe konto premium?

Należy wejść na >tę stronę< i zarejestrować się w usłudze. Tak, promocja jest dostępna tylko dla nowych kont. Następnie musimy podać dane karty płatniczej, aby uruchomić sybskrypcję premium. Spokojnie, nie będziemy musieli nic płacić. Co ważne, nie można użyć karty, która już wcześniej była wykorzystywana do aktywacji darmowego okresu premium w Spotify.

Po tym automatycznie zostanie uruchomione 60 dni darmowego konta premium. Warto od razu wejść w ustawienia konta i anulować subskrypcję, aby po 60 dniach nie zostały pobrane środki (tj. 19,99 złotych), by przedłużyć konto premium.

Czas na aktywację mamy do 28 września (tj. piątek), zostało więc jeszcze kilka dni.

90 dni konta premium (lub 45 dni Hi-Fi) w Tidal

Równie dobrą (a nawet nieco lepszą) ofertę przygotował Tidal, bowiem do zdobycia jest aż 90 dni konta premium lub 45 dni Hi-Fi. A jak to wszystko zdobyć?

Należy wejść na >tę stronę< i wpisać kod QUEEN, a następnie zarejestrować w usłudze. Podobnie jak w przypadku Spotify, tak i tutaj oferta jest dostępna tylko dla nowych kont. Następnie należy podać dane karty płatniczej (która wcześniej nie była wykorzystywana do tego, aby aktywować darmowe konto premium w Tidal), by uruchomić darmowy okres premium. Jeśli ktoś natomiast woli subskrypcję Hi-Fi, to wystarczy, że wejdzie w ustawienia konta i zmieni sobie z premium na Hi-Fi właśnie.

Warto od razu wejść w ustawienia konta i anulować subskrypcję, aby po 90 dniach nie zostały pobrane środki w celu przedłużenia konta premium. Niestety nie wiem, jak długo trwa ta promocja.

Źródło: Pepper: 1; 2

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona