MultiPad Visconte pierwszym tabletem Prestigio z Windowsem? - Tabletowo.pl

MultiPad Visconte pierwszym tabletem Prestigio z Windowsem?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl MultiPad Visconte pierwszym tabletem Prestigio z Windowsem? Nowości Plotki / Przecieki

Firma Prestigio znana jest z produkcji nisko- i średnio- budżetowych tabletów z Androidem. Co ważne, stosunkowo niska cena w wielu przypadkach idzie w parze również z odpowiednimi parametrami i dobrą jakością wykonania. Wiele wskazuje jednak na to, że niebawem Prestigio nie będziemy mogli kojarzyć już wyłącznie z zielonym robocikiem. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w portfolio firmy wkrótce zagości tablet z systemem Microsoftu: Windows 8 lub Windows RT.

Prestigio MultiPad Visconte, bo o nim mowa, pojawił się w sieci za pośrednictwem facebookowego konta jednego z pracowników Microsoftu, dokładniej Tudora Galoșa z rumuńskiego oddziału. Stąd też domysły, że ma się stać pierwszym urządzeniem z Windowsem w ofercie tego producenta. Z domniemań wynika, że będzie to sprzęt wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 10,1″.

Jeśli informacje te się potwierdzą, z pewnością firma Prestigio będzie chciała powalczyć z innymi rynkowymi graczami głównie ceną. Pozostaje więc oczekiwać oficjalnych wieści na temat MultiPad Visconte, bo może się okazać, że wniesie na rynek tabletów z Windowsem swego rodzaju powiew świeżości. Zwłaszcza niższą cenę, z czego z pewnością ucieszyliby się mniej zamożni klienci zainteresowani tego typu sprzętem, który aktualnie jest, poza kilkoma wyjątkami, najnormalniej w świecie drogi.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona