Mugen wprowadził do swojej oferty etui z dwukrotnie mocniejszą baterią do Galaxy Note 4

W dzisiejszych czasach sprawą oczywistą jest, że smartfony potrzebują sporo energii do komfortowego, przyzwoicie długiego działania. Samsung Galaxy Note 4, który posiada potężny, 5,7-calowy wyświetlacz Quad HD w połączeniu z akumulatorem o pojemności 3200 mAh wypada dość przeciętnie w statystykach baterii. Dla osób oczekujących nieco więcej z pomocą przybywa Mugen.

Etui proponowane przez firmę Mugen, zamiast akumulatora o pojemności 3200 mAh, pozwala na zamontowanie ogniwa o ponad dwa razy większej pojemności, a dokładniej mówiąc 6640 mAh. Dodatkowo akcesorium posiada wbudowaną nie tylko antenę NFC, ale również umożliwia bezprzewodowe ładowanie. Ciekawą opcją jest postawienie urządzenia w pozycji poziomej dzięki przymocowanej z tyłu stopce.

Reklama

Co do ogólnego wyglądu, klapka jest naturalnie sporo grubsza, co nie każdemu może przypaść do gustu. Jeśli jednak ktoś potrzebuje długo działającego urządzenia, to taki zestaw może być dla niego idealny.

Klapka jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym oraz białym. Mugen wycenił swój produkt na 89,50 dolarów, do czego oczywiście dochodzi cena wysyłki. Zainteresowanych takim rozwiązaniem odsyłam na stronę producenta.