MSI WindPad 110W w przedsprzedaży

Dwurdzeniowy procesor i 4GB pamięci operacyjnej RAM nie pomogły tabletowi Microsoft MSI Windpad 110W w szybkim pojawieniu się w sprzedaży. Jednak w końcu ten dzień nadszedł i już dziś można zamówić to urządzenie w internetowych sklepach Amazon oraz Newegg. Według oficjalnej notatki prasowej wysyłka rozpocznie się pierwszego sierpnia.

Za 599$ otrzymamy tablet o speyfikacji mogącej zawstydzić niejeden netbook. Przedni panel wyposażony w 10-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli kryje procesor AMD Z-01, 4GB pamięci RAM DDR3, dysk SSD 32GB, wyjście HDMI, dwa pełnowymiarowe porty USB oraz system operacyjny Windows 7.

Procesor AMD Z-01 wraz z układem graficznym Radeon oferuje szerokie spektrum możliwości multimedialnych. Tablety weń wyposażone obsługują nie tylko filmy wideo w wysokiej rozdzielczości, ale także zestaw funkcji API DirectX® 11, który zapewni niesamowite doznania w grach komputerach. Co więcej, platforma Z-series oferuje kompatybilność ze standardem HTML5, ochronę i szyfrowanie danych, wsparcie dla zewnętrznych monitorów oraz mediów strumeniowych.

Wysyłka MSI WindPada 110W nie rozpocznie się wcześniej niż pierwszego sierpnia, dlatego każdy kupujący będzie musiał uzbroić się w cierpliwość na przynajmniej kilka tygodni. Mimo wszystko sądzę, że warto, ponieważ tablet może być dokładnie tym, czego szukacie, jeśli Android Honeycomb lub iOS nie przypadł Wam go gustu.