MSI WindPad 110W w przedsprzedaży | Tabletowo.pl

MSI WindPad 110W w przedsprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

Dwurdzeniowy procesor i 4GB pamięci operacyjnej RAM nie pomogły tabletowi Microsoft MSI Windpad 110W w szybkim pojawieniu się w sprzedaży. Jednak w końcu ten dzień nadszedł i już dziś można zamówić to urządzenie w internetowych sklepach Amazon oraz Newegg. Według oficjalnej notatki prasowej wysyłka rozpocznie się pierwszego sierpnia.

Za 599$ otrzymamy tablet o speyfikacji mogącej zawstydzić niejeden netbook. Przedni panel wyposażony w 10-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli kryje procesor AMD Z-01, 4GB pamięci RAM DDR3, dysk SSD 32GB, wyjście HDMI, dwa pełnowymiarowe porty USB oraz system operacyjny Windows 7.

Procesor AMD Z-01 wraz z układem graficznym Radeon oferuje szerokie spektrum możliwości multimedialnych. Tablety weń wyposażone obsługują nie tylko filmy wideo w wysokiej rozdzielczości, ale także zestaw funkcji API DirectX® 11, który zapewni niesamowite doznania w grach komputerach. Co więcej, platforma Z-series oferuje kompatybilność ze standardem HTML5, ochronę i szyfrowanie danych, wsparcie dla zewnętrznych monitorów oraz mediów strumeniowych.

Wysyłka MSI WindPada 110W nie rozpocznie się wcześniej niż pierwszego sierpnia, dlatego każdy kupujący będzie musiał uzbroić się w cierpliwość na przynajmniej kilka tygodni. Mimo wszystko sądzę, że warto, ponieważ tablet może być dokładnie tym, czego szukacie, jeśli Android Honeycomb lub iOS nie przypadł Wam go gustu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona