MSI WindPad 100A - na Androidzie 3.0! | Tabletowo.pl

MSI WindPad 100A – na Androidzie 3.0!

Dołącz do dyskusji 0

Tego się nie spodziewaliśmy. Dopiero, co pisaliśmy o problemach MSI związanych z nie do końca udaną serią tabletów z Windowsem 7 na pokładzie, a tu niespodzianka: podczas targów CeBIT MSI zaprezentował nie tylko Dual Pada, ale też WindPada 100A – tablet pracujący pod kontrolą systemu Android 3.0 Honeycomb.

Urządzenie jest wyposażono w 10-calowy dotykowy ekran (1024×600), HDMI, GPS, 3G, kamerkę internetową, dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 (która powoli staje się standardem w nowoczesnych tabletach) i 1GB RAM, a w sprzedaży ma się pojawić na początku lata – w maju lub czerwcu. Model ten pojawił się już w styczniu, podczas targów CES, jednak wtedy działał na Androidzie w wersji 2.X (zapewne Froyo).

Cena nadal nie jest znana, ale, jak przewiduje Sanjay Jha z Motoroli, ceny tabletów wkrótce zaczną drastycznie spadać. Myślicie, że tak będzie?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona