MSI S20 Slider z Windows 8 w przedsprzedaży w Stanach | Tabletowo.pl

MSI S20 Slider z Windows 8 w przedsprzedaży w Stanach

Dołącz do dyskusji 0
MSI S20 Slider przedsprzedaż

Osoby niezdecydowane pomiędzy kupnem tabletu a ultrabooka mają to szczęście, że na rynku dostępne są urządzenia hybrydowe – łączące w sobie dotykowe matryce z wygodą pełnowymiarowej klawiatury. Jednym z nich jest MSI S20, czyli typowy przedstawiciel sliderów. Produkt ten trafił właśnie do przedsprzedaży.

Początkowo sprzęt miał znaleźć się w rękach pierwszych końcowych klientów już pod koniec listopada, ale najwidoczniej firma MSI musiała zmienić plany w tym względzie. Wiele wskazuje na to, że nie stanie się to przed końcem bieżącego roku. Przedsprzedaż S20 Slider rozpoczął sklep ExcaliberPC. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że cena urządzenia nie uległa zmianie – to wciąż 1099 dolarów.

Hybryda charakteryzuje się przede wszystkim 11,6-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, który można postawić pod kątem 45′, procesorem Intel Core i5-3317U oraz systemem operacyjnym Windows 8. Posiada również 4GB RAM, SSD o pojemności 128GB, Bluetooth 4.0, dwa porty USB 3.0, czytnik kart pamięci, kamerkę oraz wyjście miniHDMI.

Nie wiadomo kiedy i w jakiej cenie MSI S20 Slider trafi do sprzedaży w Polsce.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona