MSI przypomina o swoim istnieniu prezentacją modelu Primo 76 | Tabletowo.pl

MSI przypomina o swoim istnieniu prezentacją modelu Primo 76

Dołącz do dyskusji 0
MSI Primo 76

Wiele wskazuje na to, że w moim wczorajszym przeglądzie tabletów, których prezentacji możemy się spodziewać na targach IFA 2013 zabrakło jednego producenta. Nie jest to jednak firma, którą jakoś szczególnie widać na rynku tabletów – po prostu gdzieś tam się na nim pojawiała, później znikała i znowu pojawiała… Mowa o MSI. Na kilka dni przed berlińskim wydarzeniem poznaliśmy najnowsze urządzenie: MSI Primo 76.

Jest to 7-calowy tablet z możliwością wykonywania rozmów głosowych, który dołącza do zaprezentowanej na Computex 2013 w czerwcu rodziny tabletów Primo: Primo 73, Primo 81 i Primo 93. Co ciekawego oferuje Primo 76?

Patrząc na jego specyfikację trudno nie odnieść wrażenia, że firma MSI celuje w dobre parametry techniczne, ale mimo wszystko budżetowe, przez co ostateczna cena modelu być może nie będzie powalała na kolana. Sugeruje to choćby zastosowanie czterordzeniowego procesora Mediatek – MT8389 o częstotliwości taktowania 1,2GHz.

Urządzenie oferuje ekran IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, do tego wszystkiego GPS, Bluetooth oraz wszystkie porty w wersji micro: USB, HDMI oraz slot kart SD. Do naszej dyspozycji jest aparat 5 Mpix, kamerka 2 Mpix, 16GB pamięci wewnętrznej oraz 3G z możliwością przeprowadzania rozmów głosowych. Za długość pracy modelu odpowiada akumulator o pojemności 4000 mAh. Wymiary to 196 x 121 x 9,5 mm, z kolei waga – 360 g.

Wiele wskazuje na to, że cena MSI Primo 76 wyniesie równowartość 200 euro (w przeliczeniu z 8000 dolarów tajwańskich). Do sprzedaży ma trafić już na dniach, w pierwszym tygodniu września. Póki co na rynku tajwańskim. Czy i kiedy trafi do Europy – nie wiadomo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona