MSI Enjoy 71 wkracza na rynek, zaczyna się robić tłoczno - Tabletowo.pl
Ważne

MSI Enjoy 71 wkracza na rynek, zaczyna się robić tłoczno

Tabletowo.pl MSI Enjoy 71 wkracza na rynek, zaczyna się robić tłoczno Ciekawostki Nowości

Muszę przyznać, co nie będzie specjalnie oryginalnym stwierdzeniem, że rynek urządzeń mobilnych rozrasta się w niesamowitym tempie. Kolejne marki inwestują zwłaszcza w produkcję tabletów, na które nastał prawdziwy rynkowy boom. Do grona tych urządzeń dołączy niebawem kolejny produkt znanego wytwórcy notebooków – MSI.

Firma zapowiedziała tablet o nazwie Enjoy 71, który pod kilkoma względami przypomina znane wielu osobom urządzenia Ainola. Tablet MSI wyposażony zostanie w ekran o przekątnej ekranu 7 cali w rozdzielczości 1024×600 pikseli ze wsparciem dla gestów wielodotyku. Za płynne działanie interfejsu odpowiadać ma dwurdzeniowy procesor Amlogic 8726-MX o taktowaniu 1,5 GHz wspomagany przez GPU Mali 400 (również dwurdzeniowe). Do dyspozycji użytkownika MSI przeznaczyło 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB wbudowanej pamięci na dane, które łatwo można rozszerzyć za pomocą kart pamięci microSD. Inne elementy specyfikacji to aparat 2 Mpx, kamerka VGA oraz złącza microUSB i miniHDMI. Warto odnotować, że obudowa Enjoy 71 wykonana będzie z metalu. Tablet pracować ma na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich. Cena urządzenia oscylować ma w okolicach 170 dolarów.

Jak widać, MSI Enjoy 71 na rynek nie wchodzi z hukiem, jednakże możemy liczyć na ciekawe produkty tej firmy w przyszłości. Jak wiadomo – rynkowa konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, bo na tej finalnie powinien skorzystać konsument.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona