myPhone i HAMMER zapowiedzieli pięć nowych smartfonów. Jest też nowa marka tabletów – SmartView

Firma mPTech, do której należą marki myPhone i HAMMER, na targach MWC 2018 w Barcelonie zapowiedziała wprowadzenie na rynek pięciu nowych smartfonów. Przy okazji poinformowała również o powołaniu do życia nowej marki, która zajmie się produkcją tabletów. Jednocześnie zdradzono, jakie pierwsze trzy trafią wkrótce do sprzedaży.

Reklama

Ani myPhone, ani HAMMER nie pozostają obojętni na rosnącą w ekspresowym tempie popularność smartfonów z wyświetlaczami o proporcjach 18:9 (2:1). Portfolio zostało więc uzupełnione o nowe modele, które mają tworzyć odrębną kategorię urządzeń typu fullscreen – z ekranami zajmującymi możliwie największą powierzchnię panelu przedniego.

Reklama

Smartfony z wyświetlaczami o proporcjach 18:9 (2:1) dołączą do większości już istniejących w ofercie linii. Producent zapowiedział modele myPhone Pocket 18×9, myPhone FUN 18×9, myPhone Prime 18×9 i myPhone Prime 18×9 LTE oraz HAMMER Energy 18×9. Warto w tym miejscu dodać, że trzy ostatnie urządzenia pracować będą pod kontrolą systemu Android Oreo. W myPhone FUN 18×9 preinstalowany został natomiast Android Oreo Go Edition. myPhone Pocket 18×9 oferuje z kolei 5-calowy ekran w obudowie 4,5-calowego sprzętu z klasycznym panelem 16:9. Wszystkie modele mają trafić do sprzedaży w czerwcu-lipcu 2018 roku.

myPhone przy okazji zaprezentował też dwa klasyczne telefony: myPhone 7300 oraz myPhone Halo S. Pierwszy z nich ma 2,8-calowy ekran oraz baterię 1200 mAh i do sprzedaży trafi na dniach. Drugi z kolei również oferuje 2,8-calowy wyświetlacz, a do tego baterię 1000 mAh i rozsuwaną obudowę oraz stację ładującą.

Kolejną nowością jest nowa marka tabletów, SmartView. W pierwszej kolejności na rynek zostaną wypuszczone trzy urządzenia: SmartView 7, SmartView 8 LTE i SmartView 9.6 (pierwszy i trzeci mają modem 3G).

Aktualizacja - 2018.02.27Z dokładniejszą specyfikacją smartfonów myPhone i HAMMER, zaprezentowanych na targach MWC 2018 zapoznacie się w >tym artykule<.

Źródło: informacja prasowa