W tej firmie Czarny Piątek zaczyna się już dziś: telefony, smartfony i tablety myPhone i HAMMER z dużym rabatem | Tabletowo.pl

W tej firmie Czarny Piątek zaczyna się już dziś: telefony, smartfony i tablety myPhone i HAMMER z dużym rabatem

Dołącz do dyskusji 0

Czarny Piątek, jak wskazuje nazwa tego zakupowego „święta”, jest dopiero w piątek – dokładniej 23 listopada 2018 roku. Niektóre firmy postanowiły jednak nie czekać i wcześniej ruszyć z promocjami. Dzięki temu już od dziś wybrane telefony, smartfony i tablety marek myPhone, HAMMER i SmartView klienci mogą kupić z dużym rabatem.

Najciekawszą z przygotowanych przez mPTech ofert bez wątpienia jest ta, w ramach której za 1700 złotych można kupić zestaw, składający się ze smartfona HAMMER Blade 2 Pro i telefonu HAMMER 2+. Pierwszy z ww. sprzętów kosztuje 1699 złotych, więc ten drugi dodawany jest za jedną złotówkę. Jeśli natomiast komuś wystarczy tylko klasyczny „pancerniak”, to w tym tygodniu kosztuje on 169 złotych zamiast 239 złotych (czyli 70 złotych mniej).

zestaw smartfon HAMMER Blade 2 PRO i telefon HAMMER 2+ za 1700 złotych (fot. mPTech)

Dla osób, które chciałyby klasyczny telefon, ale niekoniecznie pancerny, mPTech przygotowało myPhone Halo Mini za 69 złotych (zamiast 109 złotych; taniej o 40 złotych). Dla fanów smartfonów marka myPhone ma natomiast myPhone City z 5-calowym ekranem HD, 2 GB RAM, aparatami 13 Mpix i 5 Mpix, modemem LTE oraz czytnikiem linii papilarnych za 299 złotych (zamiast 379 złotych; taniej o 80 złotych), a także myPhone Prime Plus z 5-calowym wyświetlaczem HD, 2 GB RAM, aparatami 8 Mpix i 5 Mpix oraz baterią 2500 mAh za 249 złotych (zamiast 299 złotych; taniej o 50 złotych).

Dla osób, szukających tabletu, mPTech przygotowało natomiast model SmartView 8 LTE za 333 złotych. Standardowo kosztuje on 499 złotych, więc zaoszczędzić można aż 166 złotych. W recenzji tego urządzenia Kacper nie wypowiadał się pochlebnie o stosunku ceny do możliwości, lecz za 333 złotych sytuacja wygląda już zupełnie inaczej, o wiele korzystniej.

Czy tablet za 500 złotych ma rację bytu? Test myPhone SmartView 8 LTE utwierdza mnie w przekonaniu, że niekoniecznie…

Ostatnią z przygotowanych przez firmę mPTech propozycji jest przystawka techBite Flix TV Box z Androidem TV 8.0 dzięki której starszy telewizor można przekształcić w („coś więcej niż”) Smart TV. Regularna cena tego urządzenia to 299 złotych, lecz w tym tygodniu można je kupić o 100 złotych taniej, za 199 złotych.

Wszystkie ww. produkty dostępne są w >oficjalnym sklepie internetowym firmy mPTech<. Zestaw, składający się ze smartfona HAMMER Blade 2 Pro i telefonu HAMMER 2+, można natomiast kupić również u partnerów. Promocja obowiązuje od dziś, tj. 19 listopada, do przyszłego poniedziałku, 26 listopada 2018 roku, włącznie lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona