W skrócie: Zmień wygląd swojego Huawei – Motywy z Android Oreo i tapety z Mate 10 już dostępne | Tabletowo.pl

W skrócie: Zmień wygląd swojego Huawei – Motywy z Android Oreo i tapety z Mate 10 już dostępne

Dołącz do dyskusji 0

Android Oreo wielu z Was kusi nowymi funkcjami i odświeżonym, ale jakże pięknym wyglądem. Niestety, system ten jest dostępny na niewielu urządzeniach dostępnych na rynku. Znalazło się jednak pewne rozwiązanie tego problemu. Jesteśmy świeżo po premierze nowego phabletu od Huawei, czyli Mate 10, w którym podobać się może wiele rzeczy, również tapety.

Android Oreo Theme już dostępny dla urządzeń z EMUI 5.0/5.1

Kilka miesięcy temu recenzowałem dla Was aplikację EMUI Themes Factory. Program ten to biblioteka motywów, przygotowanych przez jego autora. Wtedy też rozmawiałem z nim nt. tej aplikacji i poprosiłem go o zaprojektowanie i wydanie motywów bazujących na tym, co znajdziemy w Android Oreo. I zgodnie z obietnicą wydał je kilka dni temu. W sumie jest ich 3 – różnią się ikoną baterii oraz paskiem nawigacyjnym.

Tutaj muszę zaznaczyć – motywy te nie bazują na designie, który odnajdziemy w phablecie Mate 10 z EMUI 8.0. Autor za pierwowzór obrał sobie wygląd, który odnajdziemy w czystym Androidzie znanym nam ze smartfonów Google Pixel.

Osobiście te motywy bardzo mi się podobają i są świetną kontynuacją wizji Material Design, którą autor zapoczątkował w swoich starszych produktach – przede wszystkim w SimpleUI, który to użytkowałem aż do teraz. Wszystkie te motywy są dostępne za darmo w aplikacji EMUI Themes Factory. Korzystać z nich może każdy, kto posiada smartfon Huawei z Androidem 7.0 i nakładką EMUI w wersji 5.0 bądź 5.1.

Spodobały Ci się tapety dostępne z Mate 10? Spoko, możesz je już pobrać

Seria Mate 10 właśnie została zaprezentowana, a Mate 10 Pro zdobył serca wielu osób (w tym moje), jednak nie każdy może sobie na niego pozwolić. Ale czemu chociaż nie mieć jego namiastki? Niektórzy postanowili udostępnić tapety, które są dostępne na Mate 10. Jakie one są? Jednym słowem – śliczne. A niektóre z nich powinny nieźle współpracować z Android Oreo Theme – ale czy będzie to wyglądać dobrze, to już zależy od Waszej wyobraźni.

Tapety możecie pobrać stąd.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Huawei Mate 10 Pro – pierwsze wrażenia. Czym zaskoczył Huawei?

Źródło: TheAndroidSoul, własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona