Motorola zdradza plany aktualizacji swoich urządzeń do Androida 4.0 - Tabletowo.pl
Ważne

Motorola zdradza plany aktualizacji swoich urządzeń do Androida 4.0

Pierwszy tablet internetowy Motoroli, model Xoom, był pierwszym tego typu urządzeniem pracującym w oparciu o tabletową wersję systemu operacyjnego Google – Android Honeycomb. To, plus przejęcie przez Google, dawałoby nadzieję, że wszystkie modele tego amerykańskiego producenta będą w pierwszej kolejności otrzymywały aktualizacje systemów do najnowszych edycji. Niestety, jest wielka przepaść między tym, co byśmy chcieli, a rzeczywistością. Ta bowiem okazuje się brutalna dla posiadaczy tabletów Motoroli.

Motorola ujawniła dziś listę urządzeń – zarówno tabletów, jak i smartfonów, które w najbliższym czasie otrzymają „lodową kanapkę”. I tak, wynika z niej, że Android 4.0 na modelach: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition zagości dopiero w trzecim kwartale 2012 roku (przypominam: lipiec – wrzesień). Długo koncern każe nam czekać na aktualizację – kto wie, czy do tego czasu internetowy gigant Google nie wypuści kolejnej wersji systemu – Android Jelly Bean… Niepokojący jest natomiast zapis znajdujący się przy Motoroli Xoom WiFi+3G, który wskazuje na to, że nie wiadomo czy w ogóle Android 4.0 będzie dostępny na ten sprzęt – oczywiście drogą oficjalną (posiadacze wersji „WiFi-only” już od dłuższego czasu cieszą się z tej wersji systemu).

Zanim przejdziecie do przyjrzenia się poniższej liście przedstawiającej sprzęt oczekujący Androida 4.0 wraz z przewidywanymi terminami rozpoczęcia procesu aktualizacji, warto wspomnieć, że jeszcze w tym miesiącu, tj. w marcu, na polskie półki sklepowe trafią dwa tablety Motoroli: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition.

Tabletowo.pl Motorola zdradza plany aktualizacji swoich urządzeń do Androida 4.0 Motorola Nowości   Tabletowo.pl Motorola zdradza plany aktualizacji swoich urządzeń do Androida 4.0 Motorola Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona