Motorola Xoom – recenzja (wideo)

A więc stało się. Pierwszy tablet oparty na plastrze miodu (Honeycomb), trafił dziś do sprzedaży w Ameryce co poskutkowało tym, że możemy poczytać recenzje na temat urządzenia.

Odsyłam was do przeczytania obszernego testu w serwisie Engadget. Opisali chyba wszystko, co byśmy chcieli wiedzieć na temat tabletu. Z pewnością jest to miła lektura na poranek. Z wniosków możemy przeczytać:

Reklama

Android 3.0 to najbardziej przejrzysty i idealnie nadający się na tablety system. Całe urządzenie działa bardzo dobrze, nic się nie przycina, a jego obsługa to czysta przyjemność. Natomiast jeżeli chodzi o same programy, to odnoszą wrażenie, że są to jeszcze wersje testowe. Mimo wszystko, tablet jest doskonałą alternatywą dla iPada

Ponadto również i w serwisie YouTube są już pierwsze recenzje, więc zachęcam do oglądania. Jedną z nich postanowiłem tutaj umieścić.

No cóż, pozostaje nam tylko zazdrościć Amerykanom. Na osłodę możecie ściągnąć wszystkie tapetki, jakie znajdują się standardowo w Androidzie 3.0. Link do nich znajduje się tutaj.

Obiecane wideo: