Motorola Xoom już z Androidem Ice Cream Sandwich

tablet motorola xoom

Kilka dni temu pisaliśmy o rychłej aktualizacji Motoroli Xoom do Androida w wersji Ice Cream Sandwich. Jak widać, nie musieliśmy na nią długo czekać. Początkowo jedynie część użytkowników miała dostęp do tej wersji, jednak już od dzisiaj każdy posiadacz tabletu może ściągnąć update. Póki co dotyczy to urządzeń wyposażonych jedynie w WiFi, natomiast użytkownicy urządzenia z 3G będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Bardzo cieszy postawa Motoroli, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że tablet nie był bardzo dobrze sprzedającym się hitem rynkowym. Miejmy nadzieję, że reszta producentów równie szybko zadba o swoich klientów i ich urządzenia. Niecierpliwie czekamy aż zostaniemy zasypani nie tylko śniegiem za oknem, ale także aktualizacjami do najnowszej wersji systemu, która na pewno da nam jeszcze więcej przyjemności z używania naszych tabletów. Warto przypomnieć, że dotychczas możliwość korzystania z „lodowej kanapki” otrzymali jedynie posiadacze Asusa Transformer Prime.

Jeśli uda wam się zaktualizować swoje urządzenia to czekamy na wrażenia i opis ewentualnych błędów, które powinny zostać naprawione w późniejszych wersjach softu.

źródło