Motorola Xoom będzie pierwszym tabletem, który otrzyma Ice Cream Sandwich? - Tabletowo.pl

Motorola Xoom będzie pierwszym tabletem, który otrzyma Ice Cream Sandwich?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Motorola Xoom będzie pierwszym tabletem, który otrzyma Ice Cream Sandwich? Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Odkąd internetowy gigant Google poinformował o przejęciu Motoroli wszyscy byli przekonani, że urządzenia tej firmy będą faworyzowane. I choć Google temu ciągle zaprzecza, ciężko w to uwierzyć. Tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, że to właśnie tablet Motoroli Motorola Xoom – otrzyma aktualizację Androida do najnowszej wersji systemu – Ice Cream Sandwich – jako pierwszy.

Z informacji, do których dotarli redaktorzy portalu Fudzilla, wynika, że to właśnie Motorola Xoom będzie pierwszym obecnym już na rynku urządzeniem, które będzie się mogło cieszyć systemem stworzonym z myślą zarówno o tabletach z dużymi ekranami, jak i smartfonach z mniejszymi.

Android Ice Cream Sandwich zadebiutuje już 19 października (tj. jutro) w Hong Kongu. Wiele wskazuje na to, że podczas konferencji prasowej Google i Samsunga nie tylko poznamy sam system, jak i pierwszego smartfona pracującego pod jego kontrolą (Galaxy Nexus lub Nexus Prime), ale także Google ujawni informacje na temat tabletów, które otrzymają możliwość aktualizacji do najnowszej wersji platformy.

Z niecierpliwością czekamy na oficjalne informacje dotyczące tego, jakie wymagania będą musiały spełnić urządzenia, by mogły pracować w oparciu o ICS. System Android Ice Cream Sandwich powinien być dostępny dla wszystkich tabletów, które obecnie działają pod kontrolą Androida Honeycomb z Tegrą 2 na pokładzie. Ale co z modelami, które oferują wersję starszą, jak choćby 2.3
Gingerbread? Mam nadzieję, że wszelkie wątpliwości w tej sprawie zostaną rozwiane już jutro.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona