Reklama

Motorola szykuje aż cztery nowe smartfony

Wczoraj informowałem o nadchodzącym smartfonie, którym ma być Motorola Droid. Oprócz tego od dłuższego czasu mówi się o Moto G (2015). Prawdopodobnie nie są to jednak jedyne telefony, które w najbliższym czasie producent ma zamiar zaprezentować.

Reklama

Pisząc wczorajszy tekst o Motoroli Droid uchwyconej na zdjęciu miałem sporo wątpliwości, czy to rzeczywiście ten smartfon. Przecież to telefon prawie taki sam jak Moto G (2015) – myślałem, widząc nieco wcześniej pojawiające się grafiki. Moje wątpliwości są jednak trochę uzasadnione…

Zwróćcie uwagę na wygląd wszystkich czterech urządzeń. Gdy leżą obok siebie dostrzeżemy zaledwie kilka różnic w długości paska, na którym umieszczono aparat, diodę LED oraz logo producenta oraz minimalnie w wielkości obudowy. Jeden ze smartfonów posiada dodatkowo prawdopodobnie głośnik na tyle obudowy – podobno jest to właśnie Motorola Droid.

Tak więc co to za pozostałe smartfony? Oprócz Motoroli Droid oraz Moto G (2015) na zdjęciu prawdopodobnie uchwycono Moto X (2015) oraz Motorolę Droid mini.

Co do parametrów technicznych to na chwilę obecną niewiele wiadomo. Wyciekła tylko specyfikacja od dłuższego czasu opisywanej Moto G (2015). Ma ona zostać wyposażona w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 410, 1GB pamięci RAM wraz z 8GB pamięci wbudowanej (będzie też dostępna wersja z 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej).

Moto-G-2015-launch-01

O smartfonie tym wiemy również, że ma w nim zagościć 13-megapikselowy aparat główny wraz z diodą LED oraz 5-megapikselowa matryca kamerki przedniej. Całość ma dopełnić akumulator o pojemności 2470 mAh oraz prawdopodobnie wodoszczelna obudowa.

Motorola Moto G (2015) ma zostać zaprezentowana 28 lipca bieżącego roku i będzie sprzedawana w cenie około 180 dolarów. Co do specyfikacji, daty premiery oraz ceny pozostałych trzech urządzeń nie wiemy jeszcze nic.

Źródło: bgr, phonearena