Akcesoria Motoroli to nie tylko Moto Mods. Spójrzcie na te słuchawki | Tabletowo.pl

Akcesoria Motoroli to nie tylko Moto Mods. Spójrzcie na te słuchawki

Dołącz do dyskusji 0

Na polskim rynku znów pojawią się akcesoria marki Motorola. Firma najwyraźniej radzi sobie całkiem nieźle nie tylko w USA, ale dla nas to dobre wieści. Dzięki temu będziemy mieli dostęp do ciekawych gadżetów z logo „mewy” na obudowie.

Pod koniec października w Warszawie odbyła się konferencja Tech Trade Show, podczas której zaprezentowano nowe akcesoria Motoroli. Jednym z ciekawszych pomysłów jest głośnik sferyczny dwa w jednym Motorola Sphere, który jest również stacją dokującą, ładującą słuchawki, a w chwili zdjęcia ich z urządzenia, dźwięk przenosi się wraz z nimi.

Motorola Sphere

To nie jedyna nowość wprowadzana aktualnie na rynek: oprócz tego do sprzedaży trafią douszne bezprzewodowe słuchawki VerveOnes ME True wireless czy też słuchawki Bluetooth z serii Escape. Wkrótce w sklepach powinny się też pojawić nowe kamery samochodowe z logo Motoroli.

Motorola VerveOnes+

Ogólnie oferta akcesoriów Motoroli obejmuje kamerki domowe i samochodowe, całą gamę gadżetów audio dla aktywnych – VerveLife, linię bezprzewodowych słuchawek Escape/Escape+, przenośne wodoodporne głośniki, słuchawki mono Bluetooth, a także słuchawki przewodowe.

Motorola Escape

Sporo tego, więc gdybyście chcieli przyjrzeć się bliżej tym produktom, możecie odwiedzić którąś z poniższych stron:

Osobiście zaintrygowały mnie słuchawki z głośnikiem Motorola Sphere – taki duet wygląda naprawdę ciekawie.

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona