Motorola po przejęciu przez Lenovo znowu zacznie produkować tablety - Tabletowo.pl
Ważne

Motorola po przejęciu przez Lenovo znowu zacznie produkować tablety

W grudniu 2011 roku Motorola wypuściła ostatnie tablety sygnowane swoją marką. Były to modele Motorola DROID Xyboard 8.2 i Motorola DROID Xyboard 10.1. Minęło już trochę czasu, a firmę zdążyła przejąć kolejna firma. Trzeba przyznać, że zaczęło się coś dziać, od kiedy Motorola została kupiona od Google przez Lenovo. 

Yang Yuanquing, który jest CEO Lenovo, stwierdził, że Motorola zamierza stworzyć tablet ze swoim logo. Nie wiadomo jednak, w jakiej perspektywie czasu może powstać takie urządzenie. Z konkretów padły jedynie słowa, że jak tylko przejęcie Motoroli zostanie sfinalizowane, to wtedy zaczną się prace nad tabletem Motoroli.

Lenovo ma w planach zastosowanie tego samego schematu, co w przypadku smartfonów. Można założyć, że chodzi o tablet dla mas i tablet dla bardziej wymagających, jak ma to miejsce w przypadku Moto X i Moto G.

Wygląda więc na to, że Motorola podobnie, jak HTC chce wrócić do tabletów. Tajwańczycy dostali możliwość stworzenia Nexusa 9. W sumie działają według wskazówek Google, oby nie zmarnowali tej okazji.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona