Motorola Moto X4 (2017) będzie mieć podwójny aparat | Tabletowo.pl

Motorola Moto X4 (2017) będzie mieć podwójny aparat

Dołącz do dyskusji 0

W 2016 roku można było odnieść wrażenie, że Motorola (pod skrzydłami Lenovo) postanowiła wygasić swoją flagową serię smartfonów – Moto X – i zastąpić ją modelami Moto Z. Nic bardziej mylnego. Moto Z ma cechować dobra specyfikacja i moduły, a jakimi słowami będzie można opisać urządzenia Moto X? Przekonajmy się!

Moto X Style to naprawdę świetny telefon, który jeszcze dzisiaj jest bardzo popularny, dzięki swojej niskiej cenie. Jednak w 2016 roku nie pojawił się żaden flagowiec Motoroli. No dobra, pojawiła się Moto Z, ale to nie jest typowy flagowiec. Już jakiś czas temu zapowiedziano, że linia Moto X nie została wygaszona, a teraz pojawiły się pierwsze konkrety dotyczące nadchodzącego modelu z tej serii.

Moto X czwartej generacji będzie pierwszym smartfonem Motoroli z podwójnym aparatem. Oba obiektywy zostaną schludnie zamknięte w  – już typowym dla Motek – dosyć dużym pierścieniu powyżej środka tyłu urządzenia. Nowy wyciek danych dał nam sporo informacji mówiących nie tylko o podwójnym aparacie, ale także podaje nam skrawek specyfikacji nadchodzącego telefonu. Moto X4 ma pracować dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 660 (szkoda, że nie Snapdragonowi 835 – wtedy, by to było pełnoprawne urządzenie flagowe) z 4 GB pamięci RAM. Wyświetlacz ma mieć 5,5 cala i ma zostać przykryty szkłem 3D (a nie 2.5D), które już wcześniej mogliśmy zauważyć w przypadku Honor Magic.

Z dodatkowych informacji wiemy też, że urządzenie ma być wodooszczelne (dzięki certyfikatowi IP68), a bateria mieć pojemność aż 3800 mAh. Ogniwo będzie można naładować w mgnieniu oka dzięki technologii Quick Charge (prawdopodobnie 4.0). Motorola może zaprezentować to urządzenie w ciągu kilku najbliższych dni, jednak na razie brakuje potwierdzonych informacji na ten temat.

źródło: TechDroider; @evleaks
na zdjęciu wyróżniającym Moto X Style*

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona