Znamy oficjalne ceny Moto G6, Moto G6 Plus i Moto G6 Play w Polsce. Wiemy też, kiedy trafią do sprzedaży | Tabletowo.pl

Znamy oficjalne ceny Moto G6, Moto G6 Plus i Moto G6 Play w Polsce. Wiemy też, kiedy trafią do sprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj Motorola w Brazylii zaprezentowała nowe Moto G6, Moto G6 Plus i Moto G6 Play. Kraj ten wybrano nieprzypadkowo, ponieważ marka Moto ma w Ameryce Łacińskiej bardzo mocną pozycję i firma w ten sposób chciała to podkreślić i docenić. Smartfony trafią jednak również do Polski i producent oficjalnie potwierdził, ile będą u nas kosztować.

Jak przystało na każdego producenta smartfonów, Motorola również zapowiedziała, że Moto G6, Moto G6 Plus i Moto G6 Play pojawią się na rynku w kilku konfiguracjach. Do Polski trafią przeważnie te słabsze – wyjątkiem jest model z dopiskiem „Play”.

Moto G6, Moto G6 Plus i Moto G6 Play pojawią się w Polsce już w połowie maja 2018 roku, czyli za około 2-3 tygodnie. Miło, że producent nie zwleka z rozpoczęciem sprzedaży swoich nowości, jak robi to wielu konkurentów. Moto G6 dostępna będzie w wersji z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej za 999 złotychMoto G6 Plus trafi z kolei do sklepów w konfiguracji z 4 GB RAM i 64 GB przestrzenią na pliki użytkownika, a jej sugerowaną cenę ustalono na 1299 złotych. Ostatnia Motka, Moto G6 Play, zaoferuje u nas 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej za 799 złotych.

W tym miejscu wypada przypomnieć, że Moto G5 3 GB/16 GB kosztowała w Polsce na start 949 złotych, a Moto G5 Plus 3 GB/32 GB 1299 złotych. Za Moto G5S 3 GB/32 trzeba było z kolei zapłacić na początku 1199 złotych, a za Moto G5S Plus 1299 złotych. Moto G5 Play nie pojawiła się natomiast nigdy na rynku.

Co sądzicie o cenach nowych Motek? Moim zdaniem są uczciwe, ponieważ producent utrzymał poziom poprzedników, a osobiście zawsze to cenię.

Polecamy również:

Motorola Moto G6, Moto G6 Plus i Moto G6 Play oficjalnie. Przyzwoite średniaki z niezłą specyfikacją

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona