Reklama

Motorola Moto G (2015) ma pojawić się w Moto Maker

Po przejęciu przez Lenovo, Motorola rozpoczęła kolejny rozdział w swojej burzliwej historii. Dzięki udanej linii Moto, Amerykanie powoli pną się w rankingach, a ich produkty są wysoko oceniane. Niedługo poznamy nowy model, G (2015), który był już bohaterem kilku przecieków. Teraz dowiedzieliśmy się, że będzie można go swobodnie spersonalizować przez Moto Maker.

Reklama

Usługa Moto Maker pozwala na dokładną personalizację naszego wymarzonego urządzenia od Motoroli. Do wyboru mamy różnego rodzaju obudowy, wiele wariantów kolorystycznych, bądź ustawionych od razu po wyjęciu z pudełka tapet. Niestety dotychczas było to narzędzie dostępne tylko flagowego X. Na szczęście wszystko wskazuje, że nowy smartfon ze średniej półki również się tam pojawi.

Niewątpliwie będzie to plus nowej „motki”. Najwięcej zmian będziemy mogli wprowadzić na tylnej klapce – front pozostanie biały lub czarny, zależnie od naszych preferencji. Warto wspomnieć o ilości pamięci operacyjnej w tym mid-endzie. Potwierdzają się informacje o 2 GB RAM-u, które są już wręcz wyposażeniem obowiązkowym. Niestety w jego wnętrzu ma zagościć Snapdragon 410. Mam nadzieję, że w wersji produkcyjnej Moto G (2015) otrzyma mocniejsze SoC, np. 615.

Premiera jest już całkiem blisko, chociaż nadal Motorola nie ujawniła jakichkolwiek wiadomości na ten temat. Cóż, musimy jeszcze trochę poczekać. Pewne jest, że Moto G (2015) zapowiada się bardzo dobrze.

źródło: @evleaks, Motorola