Motorola Kore następcą Xoom? - Tabletowo.pl

Motorola Kore następcą Xoom?

Dołącz do dyskusji 0

Na temat następcy Motoroli Xoom pojawiają się spekulacje już od dłuższego czasu, choć wciąż amerykański producent nie zechciał potwierdzić faktu, że faktycznie pracuje nad takowym urządzeniem. Dotychczas sprzęt ten znaliśmy jako Xoom 2 – okazuje się jednak, że firma może szykować dla niego inną nazwę. Być może będzie to Motorola Kore.

Takie wnioski wyciągają zagraniczne serwisy z ostatniego ruchu producenta. Bowiem Motorola kupiła kilka domen nawiązujących do nazwy swojego nowego urządzenia – Kore: MotorolaKore.com, KoreMotorola.com, Moto-Kore.com oraz Motorola-Kore.com.

Żadna z domen nie prowadzi do strony internetowej jakiegokolwiek produktu, więc nie wiadomo czy faktycznie ma być to tablet, czy może kolejny smartfon… Wszyscy jednak mają nadzieję, że w końcu doczekamy się ciekawego następcy Xoom, którego cena nie będzie odstraszać, jak to miało miejsce w momencie rynkowej premiery pierwszego tabletu Motoroli.

Motorola Xoom 2 lub jak kto woli – Motorola Kore – jest na razie tylko i wyłącznie wirtualnym tabletem, o którym sporo się mówi. I tak, według plotek, ma to być urządzenie pracujące w oparciu o Androida (być może już w wersji Ice Cream Sandwich) i czterordzeniowy procesor Tegra 3 Kal-El. Być może będzie także oferował ekran o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli.

Premiera drugiego tabletu Motoroli ma mieć miejsce rzekomo we wrześniu (może na IFA 2011?), aczkolwiek bardziej realny jest koniec roku bądź początek przyszłego (CES 2012).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona