Trzy rzeczy, które znajdziemy na pleckach Motoroli Moto E5 Plus: czytnik lini papilarnych, aparat i… aparat | Tabletowo.pl

Trzy rzeczy, które znajdziemy na pleckach Motoroli Moto E5 Plus: czytnik lini papilarnych, aparat i… aparat

Dołącz do dyskusji 0

Czekamy, aż Lenovo zaktualizuje swoją linię smartfonów o tegoroczne premiery. Jednak zanim to nastąpi, czeka nas sporo przecieków, dotyczących wyglądu tych urządzeń oraz ich specyfikacji. Możemy się z nich dowiedzieć, że budżetowa Moto E5 Plus będzie wyposażona w podwójny aparat.

Nie można oczekiwać, żeby jeden z najtańszych smartfonów Motoroli miał być jakimś wzorniczym objawieniem. Patrząc na rendery dostarczone przez Evana Blassa, możemy wyciągnąć kilka wniosków dotyczących Moto E5 Plus:

  1. smartfon będzie wyposażony w podwójny aparat główny,
  2. ramki ulegną zwężeniu (w porównaniu do Moto E4 Plus),
  3. czytnik linii papilarnych powędruje na tył obudowy,
  4. ekran będzie miał nieco zaokrąglone rogi,
  5. nie zabraknie portu słuchawkowego,
  6. w obudowie widać dwa mikrofony.

Powyższe rendery pozwalają być bardziej pewnym tego, że czytnik linii papilarnych będzie w tej generacji smartfonów Motoroli lokowany w logo producenta, pod aparatem. Podobne rozwiązanie zobaczyliśmy na grafikach wyobrażających mniejszą wersję Moto E5 Plus, czyli Moto E5.

Może i nie jest to wybitna uczta dla oczu, lecz fajnie popatrzeć sobie na rendery Motoroli Moto E5

Nie możemy być niczego pewni, jeśli chodzi o specyfikację, ale gdybym miał skomentować sam wygląd, to musiałbym stwierdzić, że mnie nie porywa. I to bardzo nie porywa. Jednak niska półka ma przede wszystkim działać, a wyglądać ma dopiero w drugiej kolejności, więc mam nadzieję, że przynajmniej pod tym względem E5 Plus nie zawiedzie.

źródło: The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona