Trzy rzeczy, które znajdziemy na pleckach Motoroli Moto E5 Plus: czytnik lini papilarnych, aparat i... aparat 19

Trzy rzeczy, które znajdziemy na pleckach Motoroli Moto E5 Plus: czytnik lini papilarnych, aparat i… aparat

Czekamy, aż Lenovo zaktualizuje swoją linię smartfonów o tegoroczne premiery. Jednak zanim to nastąpi, czeka nas sporo przecieków, dotyczących wyglądu tych urządzeń oraz ich specyfikacji. Możemy się z nich dowiedzieć, że budżetowa Moto E5 Plus będzie wyposażona w podwójny aparat.

Nie można oczekiwać, żeby jeden z najtańszych smartfonów Motoroli miał być jakimś wzorniczym objawieniem. Patrząc na rendery dostarczone przez Evana Blassa, możemy wyciągnąć kilka wniosków dotyczących Moto E5 Plus:

  1. smartfon będzie wyposażony w podwójny aparat główny,
  2. ramki ulegną zwężeniu (w porównaniu do Moto E4 Plus),
  3. czytnik linii papilarnych powędruje na tył obudowy,
  4. ekran będzie miał nieco zaokrąglone rogi,
  5. nie zabraknie portu słuchawkowego,
  6. w obudowie widać dwa mikrofony.

Powyższe rendery pozwalają być bardziej pewnym tego, że czytnik linii papilarnych będzie w tej generacji smartfonów Motoroli lokowany w logo producenta, pod aparatem. Podobne rozwiązanie zobaczyliśmy na grafikach wyobrażających mniejszą wersję Moto E5 Plus, czyli Moto E5.

https://www.tabletowo.pl/2018/01/25/motorola-moto-e5-rendery/

Nie możemy być niczego pewni, jeśli chodzi o specyfikację, ale gdybym miał skomentować sam wygląd, to musiałbym stwierdzić, że mnie nie porywa. I to bardzo nie porywa. Jednak niska półka ma przede wszystkim działać, a wyglądać ma dopiero w drugiej kolejności, więc mam nadzieję, że przynajmniej pod tym względem E5 Plus nie zawiedzie.

 

źródło: The Verge