Motorola Droid Turbo przetestowana w GeekBench 3 - Tabletowo.pl
Ważne

Motorola Droid Turbo przetestowana w GeekBench 3

Ponad dwa tygodnie temu Konrad donosił Wam o Motoroli Droid Turbo, która ma oferować solidną specyfikację i bardzo szybkie ładowanie. Wnętrzności zostały już zweryfikowane, a nawet przetestowane w popularnym programie testującym. Wyniki nie są zdumiewające. 

Gwoli przypomnienia, Droid Turbo posiada procesor Snapdragon 805 taktowany zegarem 2,7 GHz i 3 GB pamięci RAM. Za grafikę odpowiada układ Adreno 420. Na 5,2-calowym ekranie prezentowany jest obraz w rozdzielczości Quad HD (1440 x 2560 pikseli). Pierwsze testy pokazują, że phablet wydajnościowo jest podobny do Samsunga Galaxy Note 4.

W teście jednego rdzenia uzyskał 1068 punktów, a w ogólnym 2929 punktów. Note 4 osiągnął zaledwie 4 punkty mniej.

Tabletowo.pl Motorola Droid Turbo przetestowana w GeekBench 3 Android Motorola Smartfony

Są to oczywiście jedynie testy syntetyczne, często niemające w codziennym życiu odzwierciedlenia. Jednak pokazują mniej więcej, do którego dane urządzenie jest podobne. W przypadku Motoroli wiadomo, że bardzo dobrze wychodzi jej optymalizacja systemu. Czego dowodem jest na przykład Moto G czy Moto X.

Nadal nie wiadomo, kiedy nastąpi sprzedaż Motoroli Droid Turbo, ani jaka będzie cena. Wiemy natomiast, że początkowo phablet będzie do kupienia jedynie w sieci Verizon. Szersza dostępność jest uzależniona od sukcesu urządzenia na amerykańskim rynku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona