Motorola Droid Turbo będzie stawiać na bardzo szybkie ładowanie i super specyfikację? | Tabletowo.pl

Motorola Droid Turbo będzie stawiać na bardzo szybkie ładowanie i super specyfikację?

Dołącz do dyskusji 0

Motorola całkiem niedawno przypomniała się ze świetnej strony pokazując Moto G oraz Moto X. Bardzo dobre phablety, atrakcyjne ceny i czysty Android, to połączeniu dla wielu idealne. Jednak są też bardziej zaawansowani użytkownicy, którzy chcą mieć najlepszy sprzęt na rynku i dla nich liczy się tylko najwyższa półka. Już niedługo firma wykupiona przez Lenovo może pokazać coś i z tego segmentu – Motorole Droid Turbo!

Motorola Droid Turbo, według pierwszych zapowiedzi, będzie prawdziwym potworem jeśli chodzi o wydajność. Sercem tego urządzenia mają być 3 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 805 o taktowaniu 2,7 GHz. Nie jest znana wielkość ekranu, ale przecieki mówię o rozdzielczości Quad HD (2560 x 1440 pikseli), więc na pewno nie będzie to urządzenie mniejsze niż 5 cali. Poza tym ma również zaoferować 20-megapikselowy aparat główny oraz zapewne czystego Androida.

Jednak to nie wszystko. Droid Turbo ma się tak nazywać, również ze względu na szybkie ładowanie. Motorola napisała ostatnio, że szybkie ładowanie jest bardzo ważne, więc oni chcą sprawić, że będzie jeszcze istotniejsze. Przecieki informują, że będzie to na początku telefon przygotowany dla sieci Verizon, ale oczywiście jeśli odniesie sukces, to zapewne pojawi się także wariant międzynarodowy. Zobaczymy go prawdopodobnie już w październiku, ale niestety dokładna data nie jest znana.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona