Motorola Corvair - intrygujący tablet czy nietypowy pilot? - Tabletowo.pl

Motorola Corvair – intrygujący tablet czy nietypowy pilot?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Motorola Corvair - intrygujący tablet czy nietypowy pilot? Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Z reguły zastosowanie poszczególnych tabletów internetowych wybierają ich użytkownicy. W przypadku najnowszego urządzenia Motoroli, na temat którego pierwsze informacje przeciekły do sieci, główne zadanie, które ma spełniać, zostało z góry ustalone przez amerykańskiego producenta. Motorola Corvair ma być bowiem niczym innym, jak pilotem.

Motorola Corvair, pracująca w oparciu o Androida Gingerbread (2.3), została wyposażona w pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej 6″, WiFi oraz akumulator o pojemności 4000 mAh. Jednak najważniejszą rolę w tym urządzeniu ma odgrywać IR i RF4CE (Radio Frequency for Consumer Electronics). Z jego pudełka (fot. poniżej) można wywnioskować, że umożliwia wyświetlanie na ekranie telewizora treści z tabletu i ich obsługę za pomocą dotykowego ekranu.

Urządzenie – oprócz trzech znanych nam ze sprzętu z Androidem dotykowych przycisków – posiada także kilka dodatkowych po prawej stronie ekranu (to z kolei widać na pierwszej fotce). Jak przystało na dobrego pilota ;) znajduje się tam włącznik oraz klawisze głośności.

Pozostałe parametry techniczne Motoroli Corvair na chwilę obecną nie są znane. Aczkolwiek po jednym z napisów na pudełku modelu – „optimized for low cost” – można się spodziewać, że nie zastosowano tu żadnych wyjątkowych komponentów.

Niemniej urządzenie to zapowiada się całkiem interesująco. Nie wiadomo jednak kiedy zostaną rozwiane nasze wszelkie wątpliwości dotyczące tego modelu, tzn. ujawnione wszystkie jego parametry i możliwości.

Tabletowo.pl Motorola Corvair - intrygujący tablet czy nietypowy pilot? Motorola Nowości Plotki / Przecieki

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona