Motorola świętuje 44 rocznicę swojego istnienia i niechcący pokazuje Moto X (2017) | Tabletowo.pl

Motorola świętuje 44 rocznicę swojego istnienia i niechcący pokazuje Moto X (2017)

Dołącz do dyskusji 0

Motorola opublikowała na swoim kanale YouTube film, w którym prezentuje technologiczne innowacje, wprowadzone przez firmę na przestrzeni lat. Jeśli jesteś uważnym obserwatorem, to w jego trakcie znajdziesz sylwetkę smartfona z podwójną kamerą z tyłu. A to może oznaczać, że premiera Moto X (2017) już tuż-tuż.

Kilka dni temu mogliśmy przyjrzeć się grafice prezentującej tegoroczną Moto X. Wynikało z niej, że będzie to pierwszy smartfon z serii Moto wyposażony w podwójny aparat główny. Niestety, z filmu nie można tego odczytać ze 100% dokładnością, gdyż – nie wiedzieć czemu – udostępniono go w nienajlepszej jakości 480p.

To, co udaje się dostrzec, to również przód urządzenia, bardzo podobny do niedawno zaprezentowanych Moto G5 i G5 Plus. Niektórzy mogliby sugerować, że tytułowy przeciek to tak naprawdę niebieska G5, ale porównanie wyglądu tych dwóch modeli nasuwa myśl, że są to jednak dwa różne sprzęty. Podobieństwa są jednak znaczące – ewidentne jest, że Lenovo trzyma się jednego wzornictwa i jest w nim bardzo konsekwentne.

Moto X (2017), jak sądzę

Moto G5 w niebieskiej edycji vs Moto X (2017)

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, Moto X (2017) będzie napędzać procesor Qualcomm Snapdragon 625, do tego smartfon zostanie wyposażony w 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Wydaje się też być już jasne, że zdjęcia wykonamy aparatem 13 Mpix z dwoma soczewkami, a całość będzie działać na Androidzie Nougat.

Jest jeszcze jeden interesujący telefon, który pokazuje się na filmie – całkiem możliwe, że to nowa Moto C lub Moto M 2. generacji, ale to tylko luźne przypuszczenia.

źródło: Lenovo Moto, TechDroider, GSMarena, PhanDroid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona