Moto Z Play potwierdza swoją specyfikację w AnTuTu. Premiera musi czaić się tuż za rogiem | Tabletowo.pl

Moto Z Play potwierdza swoją specyfikację w AnTuTu. Premiera musi czaić się tuż za rogiem

Dołącz do dyskusji 0

Nie każdy potrzebuje takiego smartfona, jak Moto Z czy Moto Z Force. Niektórym – a właściwie to większości – wystarczy mocny średniak bez zbędnych bajerów. Z tego powodu seria Moto Z nie może ograniczać się wyłącznie do high-endów, jeśli chce ze swoją ofertą trafić do większej grupy klientów. Dlatego szykowany jest też średniak – Moto Z Play.

Informacje o tym smartfonie pojawiają się od pewnego czasu, dlatego zdążyliśmy dowiedzieć się na jego temat już całkiem sporo. Tym razem zagościł on w AnTuTu, potwierdzając najważniejsze elementy swojej specyfikacji technicznej.

Co ciekawe, po raz pierwszy otrzymujemy potwierdzenie, że szykowana nowość zadebiutuje na rynku jako Moto Z Play. Dotychczas ukrywała się pod oznaczeniem kodowym Vertex lub jeszcze mniej mówiącym XT1635-01. Na szczęście sama lista parametrów nie skrywa już przed nami żadnych tajemnic, a teraz – dzięki AnTuTu – otrzymaliśmy kolejne jej potwierdzenie.

I tak, Moto Z Play ma zostać wyposażona w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 z układem graficznym Adreno 506, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej (pojawiają się jednak informacje, że na rynku pojawi się również wersja 2 GB/16 GB), aparat główny 13 Mpix i kamerkę 5 Mpix na przodzie. Całość ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow.

Moto Z Play w AnTuTu

Moto Z Play w AnTuTu (kliknij, aby powiększyć)

Biorąc pod uwagę ilość przecieków na temat Lenovo Moto Z Play, możemy – a nawet powinniśmy – spodziewać się jej rychłej premiery.

*Na zdjęciu wyróżniającym Lenovo Moto X Play

Źródło: GizmoChina

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona