Moto X (2015) raczej bez skanera linii papilarnych | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Moto X (2015) raczej bez skanera linii papilarnych

Dołącz do dyskusji 0

Motorola aktualnie jest pod skrzydłami Lenovo. Śmiało możemy uznać, że amerykańska firma przeżywa naprawdę dobry okres, dzięki niezłym smartfonom z serii Moto oraz pięknemu smartwatchowi 360. Natomiast w tym roku na pewno poznamy nowego flagowca. Co nowego dowiedzieliśmy się o Moto X (2015)?

Po pierwsze nowa „motka” zapewne nie otrzyma skanera linii papilarnych, pomimo że byłby to przydatny dodatek. Zresztą, odcisk palca jest używany w coraz większej liczbie aplikacji, m.in. w nowym Android Pay. Mam nadzieję, że ta plotka okaże się nieprawdziwa i Amerykanie zdecydują się jednak na zamontowanie tego dodatku.

Niestety na temat specyfikacji nie możemy napisać zbyt wiele. Pewne jest, że Motorola Moto X (2015) będzie napędzana przez jednostkę od Qualcomma – wątpię, aby zdecydowano na przegrzewający się układ 810. Z kolei na pokładzie powinniśmy ujrzeć najnowszą wersję, prawie „czystego”, Androida. Liczę również na znaczną poprawę czasu pracy poprzez zamontowanie większej baterii.

Czekacie na nową Moto X? Na jakie zmiany liczycie względem poprzedniej generacji tego flagowca?

źródło: Hellomotohk (Facebook) przez Nowhereelse, Phonedog, Pocketnow

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona