Moto X (2015) na kolejnych zdjęciach | Tabletowo.pl

Moto X (2015) na kolejnych zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0

Trzecia generacja Motoroli Moto X (2015) zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że pojawia się coraz więcej informacji na temat tego modelu. Tym razem do sieci trafiły dwie grafiki, które rzekomo przedstawiają to urządzenie.

Pierwsza fotografia została opublikowana przez znanego w technologicznym świecie użytkownika Twittera, który kryje się pod nazwą @upleaks. Niestety zdjęcie jest bardzo małe i niezbyt dokładne, widoczny jest jedynie charakterystyczny tył Motoroli Moto X, który w tegorocznej wersji zostanie lekko zmodyfikowany. Nic więcej z tego zdjęcia raczej się już nie dowiemy.

Drugie zdjęcie jest sporo wyraźniejsze i widać na nim dokładnie tył urządzenia, który układem poszczególnych elementów (aparatu, diody LED, logo producenta) nie różni się niczym od grafiki opublikowanej przez @upleaks, co uwiarygadnia oba źródła.

Moto-X-3.-Generation-2015-foto-leak

Co do specyfikacji wiadomo na chwilę obecną, że prawdopodobnie Moto X zostanie wyposażona w 5,2-calowy wyświetlacz Quad HD, procesor Qualcomm Snapdragon 810 oraz 4 GB pamięci RAM. Bardzo możliwe, że w smartfonie znajdziemy również 16-megapikselową soczewkę aparatu, baterię o pojemności 3280 mAh, a całość dopełni Android 5.1.1. Lollipop.

Data premiery Motoroli Moto X (2015) nie jest jeszcze znana, spekuluje się jednak, że prezentacja będzie miała miejsce we wrześniu podczas targów IFA 2015 w Berlinie.

Źródło: @upleaks, tabtech.de

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona