Prosto z Afryki Zachodniej - nowy moduł Moto Mods od Motoroli | Tabletowo.pl

Prosto z Afryki Zachodniej – nowy moduł Moto Mods od Motoroli

Dołącz do dyskusji 0

Motorola bardzo dobrze rozegrała swoje wejście na rynek modularnych smartfonów. Nie odbyło się to przez wywieranie nacisku na kupujących, a przez prezentowanie rzeczywiście przydatnych i interesujących modułów. Kompatybilne telefony świetnie radzą sobie bez nich, ale dokupywane osobno rozszerzenia przydają się pasjonatom fotografii czy fanom dobrej muzyki. Nadchodzi kolejny moduł.

Nie jest to oficjalna zapowiedź, o której byłoby szczególnie głośno, ponieważ konferencja prasowa odbyła się dość daleko – w zachodnioafrykańskiej Ghanie. Zaprezentowano tam modele Moto Z, Moto C, Moto E i Moto G, ale przy okazji pokazano nowy moduł kamery 360 stopni dla smartfonów z serii Moto Z.

Dysponujemy tylko zdjęciami – nie mamy nawet przybliżonych informacji dotyczących tego, jakimi technikaliami odznacza się nowy Moto Mod. Pod znakiem zapytania stoi też dostępność na światowych rynkach, choć podejrzewam, że prędzej czy później będziemy dysponować większą ilością informacji o tym module, a może nawet przyjdzie nam go testować.

Gdyby kogoś naszło na oglądanie konferencji Motoroli w Ghanie, to można skorzystać z tego linku. Podejrzewam, że jest to materiał głównie dla tych, którzy są zainteresowani tym, jak wygląda nowa kamerka od Chińczyków albo zastanawiają się jak przebiegają eventy poświęcone elektronice w tak odległym od nas miejscu.

źródło: TechDroider, Ghana WebTV

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona