Moto M potwierdza swoją specyfikację w AnTuTu oraz prezentuje się na kolejnej porcji zdjęć | Tabletowo.pl

Moto M potwierdza swoją specyfikację w AnTuTu oraz prezentuje się na kolejnej porcji zdjęć

Dołącz do dyskusji 0

Wiemy już, że Moto M zadebiutuje za równiutki tydzień, 8 listopada. Premiera wydaje się jednak tylko czystą formalnością, ponieważ na temat tego modelu pojawiło się do tej pory tak wiele doniesień, że nie ma praktycznie rzeczy, której byśmy o nim nie wiedzieli (no, może z jednym wyjątkiem). Tym bardziej, że teraz AnTuTu potwierdziło specyfikację tego urządzenia, a nowa porcja zdjęć jego wygląd.

Benchmark – jak i wiele innych źrodeł – podaje, że Moto M zostanie wyposażona w wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparaty 16 Mpix (tył) i 8 Mpix (przód) i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Wymieniono także ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10 z układem graficznym Mali-T860 MP2, chociaż trzeba zauważyć, że pojawiły się w przeszłości sugestie, że ostatecznie smartfon  może napędzać Helio P15.

Taką tezę mogłaby potwierdzać TENAA, która podała, że w Moto M znalazł się ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 2,2 GHz. Jak wiadomo, maksymalne „możliwości” Helio P10 to 2,0 GHz, a 2,2 GHz potrafi „wykręcić” właśnie Helio P15. Kwestia ta podlega więc jeszcze „dyskusji”, ale wszystko wyjaśni się już za tydzień, 8 listopada.

Lenovo Moto M w AnTuTu

Lenovo Moto M w AnTuTu

Niżej natomiast możecie obejrzeć kolejne zdjęcia Moto M. Jedyną, nową rzeczą, jakiej dowiadujemy się z nich, jest ta, że smartfon wyposażono również w USB Typu C i dwa grille na dolnej krawędzi (aczkolwiek osobiście nie spodziewałbym się głośników stereo, ale oczywiście mogę się mylić – byłoby miło).

Źródło: AnTuTu przez AndroidPure@stagueve przez nowhereelse

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona